EDM Datacenter Hizmetleri

  • Alan Adı / Domain Tescil :Alan adı/Domain, IP Adreslerinin alfabetik kısa yollarıdır. Web siteleri, e-posta, v.b. Uygulamalar için en çok tercih edilen yöntemdir. Domain tescil hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları alan adlarını tescil ediyor ve domain hizmeti veriyoruz.
  • Web Hosting Hizmetimiz :Web Sitelerinin alt yapılarını sağlayarak, veritabanı, e-mail, dosya sunucusu gibi hizmetleri de bünyesinde barındırarak tam bir çözüm sunuyoruz. Küçük ve orta ölçekli firmalar için ekonomik ve hızlıca devreye alınabilecek bir hizmet seçeneğidir.
  • Bayi Hosting Hizmetimiz :Bayi Hosting, Web Hosting’in bir üst segment hizmetidir. Birden çok web hosting hizmet kaydı tanımlanabilir. Birden çok alan adı (domain) tanımlaması yapılarak esnek ve düşük maliyetli bir çözüm olarak sunulur. Daha çok birden fazla alan adı (Domain) ile çalışan firmalar ve web tasarım firmalarının tercihidir.
  • Sunucu Barındırma Hizmetimiz :Sunucu barındırma maliyetlerine katlanmadan mevcutta bulunan sunucunuzu ya da yeni alacağınız sunucularınızı özel olarak donatılmış oda ve kabinlerde standartlara uygun olarak barındırma hizmeti vermekteyiz. 7/24 destek hizmetiyle sunucularınızın kesintisiz hizmet vermesini sağlamaktayız.
  • Sunucu Kiralama Hizmetimiz :Bu hizmetimizle, sunucu satın alma maliyetlerine katlanmak istemeyen müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda talep ettikleri özelliklerde sunucu sistemi kurularak barındırma hizmetimizle birlikte çözümler sunabilmekteyiz. Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda sunucuların donanım ve yazılım güncellemeleri de yapılabilmektedir.
  • Bulut Sunucu :Bulut Sunucu hizmeti donanım arıza risklerini azaltarak, daha düşük maliyetle ihtiyaca göre çözümler sunar.