NAVİGASYON
NAVİGASYON
Menüyü Göster

Neden EDM E-Bordro?

YASAL GEÇERLİ

 

SGK ve Çalışma Bakanlığı teftişlerinde geçerlidir ve çok büyük kolaylıktır. Denetim sürelerini onlarca kat düşürür. İş mahkemelerinde birinci dereceden yasal delil olarak kabul edilir.

 

ZAMAN VE MALİYET AVANTAJI

 

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgelerinin ve personel tebligatlarının çalışanlara ulaştırırken, imzalatırken ve toplarken zaman ve para tasarrufu sağlar. Arşivleme maliyetlerini sıfırlar. E-Bordro hizmetimiz için personel sayınıza göre yıllık sabit fiyat uygulanmaktadır. Tüm personelinize açılan KEP adresleri ücret içindedir. İşçi alım ve çıkışlarda yeni KEP adresleri ve gönderiler için herhangi bir fiyat değişikliğine gidilmemektedir.

 

 

GÜVENİLİR

 

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgelerinin ve personel tebligatlarının doğru çalışana gittiğine ve şirketle personel arasında gizli kaldığından emin olursunuz.

 

ANINDA ERİŞİM

 

Bordro, ücret pusulası, zaman çizelgeleri ve personel tebligatlarının arşivleme sırasında deforme olmaz, yıllar sonra dahi belgeye online ulaşabilir, üzerindeki yok olmayan E-İmza değerinizle doğruluğunu ispatlayabilirsiniz.

 

MUHASEBENİZE TAM ENTEGRE

 

Resmi muhasebenize ve bordro, ücret pusulası-zaman çizelgesi ve personel tebligatlarının üreten programlarınıza tam entegrasyon sağlanır.

 

HIZLI KURULUM VE 7/24 ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

 

İlinizde sizlere özel atanan satış ve servis temsilciliği tarafından tüm başvuru, kurulum, eğitim ve teknik servis destekleri sağlanır. EDM merkezde, 7/24 arayabileceği bir asıl birde yedek müşteri temsilcisi size özel atanır.

 

ÖZETLE

  • Arşivleme kolaylığı sunar.
  • Tüm programlar ile entegre çalışır.
  • Kullanıcı sayısında kısıt yoktur.
  • Ekstrenin online paylaşılması sağlanır.
  • 10 yıl süreyle saklanan E-Bordro logları tüm mahkemelerde delil niteliği taşır.
  • Ücret hesap pusulası gönderimi sırasında iletiye dosya eklenebiliyor. Ücret pusulası dışında bildirim vs içeren dosya ve/veya dosyalar olabilir) Eklenen her dosya elektronik imza ile imzalanabiliyor.
  • Ücret bordrosu dışında dosyalar gönderebilme özelliği eklendi. Her bir dosyanın kullanıcı isterse Basit imza veya zaman damgalı imza ile imzalanma yapılabiliyor.
  • Gönderim sırasında CC (Bilgi) eposta hesabının tanılanabiliyor.