NAVİGASYON
NAVİGASYON
Menüyü Göster

Neden Edm E-Sigorta Poliçesi

ERP VE MUHASEBE PROGRAMINIZA TAM ENTEGRASYON

Nerdeyse tüm Sigorta Poliçesi programları ve muhasebe programı ile anlaşmalı olan EDM ayrıcalığıyla ERP sistemi ve muhasebe programına tam entegre hizmet alacak, yani giden poliçeleriniz bu sistemlerinizden otomatik gidecek, giden gelen poliçeleriniz sistemlerinizin cari hesaplarına ve müşaviriniz programına otomatik aktarılacaktır.

TÜM RESMİ MUHASEBELERE TAM OTOMATİK AKTARIM

 
EDM resmi muhasebeye aktarım modülü sayesinde, tüm giden ve gelen poliçelerinizi dilediğiniz aralıklarla mali müşavirinizin kullandığı resmi muhasebe programına aktarabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız faturaları toplu seçip ilgili resmi muhasebe programının adının yazdığı kutucuğu kliklemekten ibaret.

ANAHTAR TESLİM HIZLI KURULUM

 
Siz, EDM ile çalışmaya karar verdikten sonra, TÜBİTAK’ a mali mühür başvurusu, GİB E-Sigorta Poliçesi Belgesi, E-Fatura, E-Defter vb. tüm başvurular ve mali mührünüzün çalıştırılması dâhil tüm işlemler, EDM saha temsilciniz tarafından halledilir. Sonrasında EDM merkez 30 dakika içinde portalinizi açar ve kullandığınız ERP ve muhasebe programına entegrasyonunuzu sağlar.

7/24 ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİ

 
İlinizde sizlere özel atanan satış ve servis saha temsilciliği tarafından tüm başvuru, kurulum, eğitim ve teknik servis desteği alır. EDM merkezde, 7/24 arayabileceği bir asıl birde yedek müşteri temsilcisi size özel atanır.

AVANTAJLI FİYATLAR

 
EDM E-Sigorta Poliçesi ile kâğıt, baskı, kargo, arşivleme gibi zaman ve para maliyetleriniz EDM E-Sigorta Poliçesi çözümü ile minimum seviyelere düşürürsünüz.

SABİT ÜCRETSİZ VE KONTÖR YAKMASIZ ETİK ÜCRETLENDİRME

 
EDM, aylık sabit, yıllık sabit, güncelleme, kota aşımı gibi her ne ad altında olursa olsun etik olmayan aldatıcı ve gizli tarifeler uygulamaz, kalan kontörünüz ay sonu ve yılsonu gibi bahanelerle yakmaz, devreder. Portal aktivasyonları ücretsizdir. ERP programınıza entegrasyon ücretini bir kerelik ödersiniz ve ömür boyu kullanırsınız. Kullanımınız boyunca kontör ücreti dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

DİĞER NEDENLER:

Saniyeler içinde E-Sigorta Poliçesi oluşturulur ve istenirse basılabilir.
Poliçeler mail ya da sms yoluyla müşteriye gönderilir.
Seçilen tarih aralığı tüm poliçelerin, resmi muhasebe programına otomatik aktarım yapılır.