NAVİGASYON
NAVİGASYON

Edm & Tesk İşbirliği

Ülkemizin Lider E-Dönüşüm Operatörü EDM Bilişim, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu ile dev bir anlaşmaya imza attı.

Bu anlaşmaya göre TESK üyesi tüm esnaf ve sanatkarlar e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter hizmeti için 1000 gönderi 650 TL+KDV , 2.500 gönderi 1.200 TL+KDV 5.000 gönderi 1.900 TL+KDV E-İmza ve KEP hizmeti içinse 1 Yıllık E-İmza 99 TL+KDV 3 Yıllık E-İmza 195 TL+KDV, 1 Yıllık KEP 49 TL+KDV 3 Yıllık KEP 95 TL+KDV şeklinde süper avantajlı fiyatlarla e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-İmza ve KEP ürünlerinin avantajlı fiyatlarından yararlanabileceklerdir. Üstelik e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter hizmetimizden yararlanan herkese E-Muhasebe Programı hediye. Giriş, kurulum ve kota aşım ücreti uygulanmayacak.

EDM Bilişim yönetim kurulundan yapılan basın açıklamasında, EDM Bilişimin Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Türkiye e-fatura sektörünün yerinden sarsacak kaliteli hizmet anlayışı ve avantajlı fiyat bileşkesini sektöre sunduğu ve pazardaki liderliğini arayı açarak devam ettireceği vurgulandı.

Kampanyadan yararlanmak isteyen TESK Kart sahipleri EDM Bilişim Türkiye’nin her ilinde bulunan temsilciliklerine Esnaf Sanatkâr TESK kartının numarasını veya fotokopisini vererek tarifelerden faydalanabilir veya aşağıdaki linkten online başvuru yapabilmektedir.

EDM Bilişim ile Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu iş birliği her iki tarafın resmi web sitelerinde yayına girdi.