NAVİGASYON
NAVİGASYON

Adana Mal ve Hizmet İhracatlarında E-Fatura süreci ile ilgili seminerimiz

Adana Mal ve Hizmet İhracatlarında E-Fatura süreci ile ilgili seminerimiz

Ülkemizin Lider E-Dönüşüm Operatörü EDM Bilişim, Adana’da AKİB Akademi tarafından düzenlenen Mal ve Hizmet İhracatlarında E-Fatura süreci ile ilgili seminer gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen seminerde Adana Sanayi Odası ve Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Başkanı Zeki Kıvanç ev sahipliği ve açılış konuşması yaptı.

EDM İcra Kurulu Başkanı Özcan Ermiş, mal ve hizmet ihracatlarında E-Fatura sürecinde; zorunluluk ve kapsam, kullanım yöntemleri ve uygulamaya giriş, mal ihracat faturası, hizmet ihracat faturası, yolcu beraber faturası, süreçler, E-Fatura, E-Bilet, E-İrsaliye, ihracatta E-Fatura, 2018 yılı mükellef kapsamı konularında firmalara detaylı bilgileri sundu.

Eğitime EDM Bilişim İcra Kurulu Başkanı Özcan Ermiş’in yanı sıra  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Rasim Kutlu, Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı Grup Başkanı Abdullah Kiraz ve Müdür Vekili Engin Şahin Uysal katılarak konuyu tüm detayları ile ihracatçılara anlatarak tüm soruları yanıtladı.

Gerçekleştirilen bu seminer Mali Müşavirler, Gümrük Müşavirleri ve Firma Sahipleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı.