NAVİGASYON
NAVİGASYON

Antakya “Elektronik Dönüşümde Yeni Uygulamalar” Semineri

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Antakya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ve EDM Bilişim’in organize ettiği, “Elektronik Dönüşümde Yeni Uygulamalar” semineri düzenlendi.

ATSO Çok Amaçlı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminerin açılış konuşmasını Antakya TSO Başkanı Hikmet ÇİNÇİN gerçekleştirdi.

Seminere katılım sağlayan Gelir İdaresi Başkanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu Yöneticileri sunumlar eşliğinde bilgi aktardı.

EDM Bilişim İcra Kurulu Başkanı Özcan Ermiş, E-Dönüşüm Hizmetleri yeni regülasyonlar kapsamında Sağlık Sektörü, İnternet Ticareti, Serbest Meslek, Müstahsil ve İrsaliyenin Geçişi ve Uygulama Esaslarıyla birlikte Yeni E-Fatura ve E-Arşiv Fatura Mükellefiyetleri ve Mevzuatı konularını detaylarıyla birlikte katılımcılara aktardı.

Seminere Antakya Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Antakya Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu, Eczacı Odası Yönetim Kuruluyla birlikte çok sayıda Mali Müşavir katılım gösterdi.

Seminer Katılımcıların Sorularının cevaplanmasıyla son bulurken EDM İcra Kurulu Başkanı Özcan Ermiş, Seminer Dizisinin İskenderun ve Antakya’dan sonra diğer illerde de devam edeceğini bildirdi.