NAVİGASYON
NAVİGASYON

Edm, Hizmet Temsilcilikleriyle Buluştu

Ülkemizin Lider E-Dönüşüm Operatörü EDM, Bayileriyle Courtyard by Marriott Otel ve Casper Plaza’da 7 seanslık seri buluşmalarda özel projeler için bir araya geldi.

EDM gerek yurt içi gerekse yurt dışında E-Dönüşüm ürünleri için özel projeler hayata geçirmeyi hedeflemektedir. 120’nin üzerinde satış noktasından 20 temsilciyi geliştirilen projeler için pilot olarak seçti. Bu projelerin tamamını 2019 yılında Türkiye, Azerbaycan, Polonya ve İtalya'da uygulama kararı aldı. Gerçekleşen toplantıda E-Ticaret 360° uygulamalar, Cheap içeren yeni EDM kart ile elektronik imza, EDM yurt dışı operasyonlarında Türk bayilerinin görev alması, Türkiye genelinde tüm yazılımcıların yeniden geliştirebileceği EDM yurt dışı Global anlaşmalarından kaynaklı spesifik sektörlere çözüm sunan yazılım platformunun takdimi ve 2019 pilot çalışmasına katılacak ERP’lerin de öngörülmesi konuları ele alındı.

EDM İş Geliştirme Müdürü Ferhat KUVAN, seçilen pilot temsilciler üzerinden yürütülecek olan projelerde, 2019 yılında daha başarılı olması için satışların izleneceğini, gerekli düzenlemelerin yapılacağını ve bu projelerin 2020 yılında çok daha başarılı bir şekilde genele yayılmasını hedeflediklerini söyledi.