NAVİGASYON
NAVİGASYON

Osmaniye E-Dönüşüm Semineri

EDM Bilişim yıllık düzenlediği GİB ve BTK Mevzuat Düzenleme Bilgilendirmelerini içeren seminerlerine hız kesmeden yenilerini ekliyor; EDM Bilişim, Osmaniye SMMMO ile ortaklaşa E-Dönüşüm semineri düzenledi.

Osmaniye SMMMO Başkanı Sn. Seydi GÜLSOY açılış konuşmasında, E- Dönüşümün kaçınılmaz olduğunu, E-Dönüşümü öğrenmeyen meslektaşlarımızın bürolarını kapatmak zorunda kalacağını ve EDM’nin E-Dönüşümün tüm süreçlerinde her zaman yanımızda olduğunu katılımcılara söyledi.

Seminerde E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Bilet, E-Müstahsil Makbuzu, E-İmza, KEP, E-Mutabakat, E-Bordro, E-Yedekleme ürünleri hakkında mevcut zorunluluklar ve önümüzdeki sene gelmesi beklenen zorunluluklar hakkında bilgi veren EDM Pazarlama Müdürü Ahmet Soyseven, E-Dönüşüm ve dijitalleşmenin bize getirmiş olduğu avantajları ve bu gelişmelere Mali Müşavirler ve firmalar olarak hazır olmanın gerektiğinin altını çizdi.

Seminer sonrası E-Dönüşüm hizmetleri hakkında soruları cevaplanan Mali Müşavirler, firmaları ve kendileri için ziyaret taleplerinde bulundular. E-Serbest Meslek Makbuzu ve 200'den fazla Muhasebe, ERP programına entegre çözüm üretiyor olmamız ve EDM E-Fatura Portalinden muhasebe programına uygun çıkan Resmi Muhasebe Raporu da ayrıca herkesin beğenisini aldı. Portal, muhasebe programı entegrasyon demoları da ayrıca katılımcılar tarafından dikkatle izlendi.

Semineri düzenleyen Osmaniye SMMM Odasına ve Seminerin düzenlenmesinde katkıları bulunan Bölge Temsilcimiz Ruhi ÇELİK’e teşekkürlerimizi sunarız.