NAVİGASYON
NAVİGASYON

Samsun E-Dönüşüm Semineri

EDM Bilişim, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile ortaklaşa E-dönüşüm semineri düzenledi. Seminerin açılış konuşmasını Samsun Smmmo Başkanı Hayrul KAYAR tarafından yapıldı. Ardından EDM Bilişim Satış Müdürü Emre KOÇ E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Müstahsil Makbuzu, E-İmza, KEP, E-Bordro, E-Mutabakat, E-Bilet ürünleri hakkında geçmişten günümüze geliş süreci ve gelecekte bizleri neler beklediğinden bahsetti.

Seminerde E-Dönüşüm ürünlerinin mevzuat ve geçmişinden çok mükellefler ve mali müşavirler bu ürünleri temin ederken nelere dikkat etmeleri konusunda önemli hususlar belirtildi. Seminerde EDM Bilişim Satış Müdürü Emre KOÇ, dijitalleşen dünyada E-Dönüşümün desteklenmesi gerektiği ve E-Dönüşümde her konuda EDM Bilişim tarafından gerekli tam destek meslek mensuplarımızın ve firmalarımızın tam arkasındayız dedi.

Seminer sonrası Samsunlu mali müşavirler E-Serbest Meslek Makbuzu süreçleriyle ilgili desteklerini, mükellefleri nezdinde ise E-Dönüşüm ürünlerinde EDM’ yi destekleyeceklerini bildirdiler. Ardından Samsun Smmmo Onursal Başkanı tarafından Emre KOÇ’ a bilgilendirmelerinden dolayı plaket taktim etti.