NAVİGASYON
NAVİGASYON

Samsun E-Dönüşüm Semineri

Samsun E-Dönüşüm Semineri

EDM Bilişim, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile ortaklaşa e-dönüşüm semineri düzenledi. Seminerin açılış konuşmasını Samsun Smmmo Başkanı Hayrul KAYAR tarafından yapıldı. Ardından EDM Bilişim Satış Müdürü Emre KOÇ e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu, e-İmza, KEP, e-Bordro, e-Mutabakat, e-Bilet ürünleri hakkında geçmişten günümüze geliş süreci ve gelecekte bizleri neler beklediğinden bahsetti.

Seminerde e-dönüşüm ürünlerinin mevzuat ve geçmişinden çok mükellefler ve mali müşavirler bu ürünleri temin ederken nelere dikkat etmeleri konusunda önemli hususlar belirtildi. Seminerde EDM Bilişim Satış Müdürü Emre KOÇ, dijitalleşen dünyada e-dönüşümün desteklenmesi gerektiği ve e-dönüşümde her konuda EDM Bilişim tarafından gerekli tam destek meslek mensuplarımızın ve firmalarımızın tam arkasındayız dedi.

Seminer sonrası Samsunlu mali müşavirler e-serbest meslek makbuzu süreçleriyle ilgili desteklerini, mükellefleri nezdinde ise e-dönüşüm ürünlerinde EDM’ yi destekleyeceklerini bildirdiler. Ardından Samsun Smmmo Onursal Başkanı tarafından Emre KOÇ’ a bilgilendirmelerinden dolayı plaket taktim etti.