NAVİGASYON
NAVİGASYON

Trabzon SMMMO E-Dönüşüm semineri

EDM Bilişim, Trabzon SMMMO İşbirliği ile Trabzon SMMMO toplantı salonunda gerçekleştirdiği E-Dönüşüm seminerine yüksek katılım sağlandı.

Trabzon SMMMO Başkanı Sn. Ahmet Demir açılış konuşmasında dönemin artık elektronik dönüşüm olduğunu ve bu alanda yaşamak için gerekli çalışmaları Trabzon SMMMO olarak da yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerinden bahsetti. Bu çalışmalardan birisi olan E-Dönüşüm Semineri için EDM Bilişime teşekkür eden Sn. Ahmet Demir’e davetleri ve sağladıkları imkanlar için EDM Bilişim olarak bizde teşekkür ederiz.

Trabzonun birçok ilçesinden gelen Mali Müşavirler, Firma Temsilcilerinin aktif katılımlarıyla interaktif bir E-Dönüşüm semineri gerçekleşti.

Katılımcılar, E-Fatura haricinde GİB mevzuatının yeni uygulamalarından E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzuna ve EDM Bilişimin E-Bordo uygulamasına sordukları sorular ile  yoğun ilgi gösterdi.

Trabzon SMMMO Seminerinin organizasyonu gerçekleştiren Trabzon Bölge Bayimiz Saha Danışmanlık Yetkilisi Çağıl Saygın’a teşekkür ederiz.