NAVİGASYON
NAVİGASYON

Artvin Smmmo E-Dönüşüm Semineri

EDM Bilişim yıllık düzenlediği GİB ve BTK Mevzuat Düzenleme Bilgilendirmelerini içeren seminerlerine bir yenisini daha ekleyerek; Artvin SMMMO ile ortaklaşa E-Dönüşüm semineri düzenledi.

Artvin SMMMO Başkanı Sn. Serdar Yazgan açılış konuşmasında, E-Dönüşümün öneminden bahsederek bilgilendirme seminerine katılımından dolayı EDM Bilişim’e  teşekkürlerini sundu.

Seminerde E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Bilet, E-Müstahsil Makbuzu, E-İmza, KEP, E-Mutabakat, E-Bordro, E-Yedekleme ürünleri hakkında mevcut zorunluluklar ve önümüzdeki sene gelmesi beklenen zorunluluklar hakkında bilgi verildi ve ayrıca Canlı Ekranlardan E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter demoları yapıldı. E-Dönüşümde taslak tebliğlerdeki zorunlulukların aslında maliyet getirmediğini, kağıt fatura dahil birçok maliyetleri kıstığını, zamandan kazandırdığını ve EDM’nin E-Dönüşümün tüm süreçlerinde her zaman yanımızda olduğunu katılımcılara  iletildi.

Seminer sonrası E-Dönüşüm hizmetleri hakkında soruları cevaplanan Mali Müşavirler, firmaları ve kendileri için ziyaret taleplerinde bulundular. E-Serbest Meslek Makbuzu ve 200den fazla Muhasebe, ERP programına entegre çözüm üretiyor olmamız ve EDM E-Fatura Portalinden muhasebe programına uygun çıkan Resmi Muhasebe Raporu da ayrıca herkesin beğenisini aldı.

Semineri düzenleyen Doğu Karadeniz Bayimiz Saha Danışmanlık Çağıl Saygın’a, Artvin Bayimiz Şener Öztürk’e ve düzenlenmesinde yardımcı olan Artvin SMMMO başkanı Sn. Serdar Yazgan’a teşekkürlerimizi sunarız.