NAVİGASYON
NAVİGASYON

Bartın E-Dönüşüm Semineri

EDM Bilişim yıllık düzenlediği GİB ve BTK Mevzuat Düzenleme Bilgilendirmelerini içeren seminerlerine bir yenisini daha ekleyerek; Bartın SMMMO ile ortaklaşa E-Dönüşüm semineri düzenledi.

Bartın SMMMO Başkanı Sn. Mustafa Fındık açılış konuşmasında, EDM Bilişimin E-Dönüşüm alanlarında her zaman en iyi hizmeti vereceğini ve bu anlamda yeni taslak tebliğler hakkında bilgilendirme seminerini yaptıklarını katılımcılara söyledi.

Seminerde E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Bilet, E-Müstahsil Makbuzu, E-İmza, KEP, E-Mutabakat, E-Bordro, E-Yedekleme ürünleri hakkında mevcut zorunluluklar ve önümüzdeki sene gelmesi beklenen zorunluluklar hakkında bilgi veren EDM Pazarlama Müdürü Ahmet Soyseven, E-Dönüşüm ve dijitalleşmenin bize getirmiş olduğu avantajları ve bu gelişmelere Mali Müşavirler ve Firmalar olarak hazır olmanın gerektiğinin altını çizdi.

Seminer sonrası E-Dönüşüm hizmetleri hakkında soruları cevaplanan Mali Müşavirler, firmaları ve kendileri için ziyaret taleplerinde bulundular. E-Serbest Meslek Makbuzu ve 200' den fazla Muhasebe, ERP programına entegre çözüm üretiyor olmamız ve EDM E-Fatura Portalinden muhasebe programına uygun çıkan Resmi Muhasebe Raporu da ayrıca herkesin beğenisini aldı.

Semineri düzenleyen Bartın SMMM Odası Başkanı Sn. Mustafa Fındık ve Bartın bayimiz
Prima Teknoloji Zeki Korkmaz’a teşekkürlerimizi sunarız.