NAVİGASYON
NAVİGASYON

Erzincan E-Dönüşüm Semineri

EDM Bilişim yıllık düzelediği GİB ve BTK Mevzuat Düzenleme Bilgilendirmelerini içeren seminerlerine bir yenisini daha ekleyerek; Erzincan SMMMO ile ortaklaşa E-Dönüşüm semineri düzenledi.

E- Dönüşümde taslak tebliğlerdeki zorunlulukların kağıt fatura dahil birçok maliyetleri kıstığını, zamandan kazandırdığını ve EDM’nin E-Dönüşümün tüm süreçlerinde her zaman yanımızda olduğunu katılımcılara söyledi.

Seminerde E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Bilet, E-Müstahsil Makbuzu, E-İmza, KEP, E-Mutabakat, E-Bordro, E-Yedekleme ürünleri hakkında mevcut zorunluluklar ve önümüzdeki sene gelmesi beklenen zorunluluklar hakkında bilgi veren EDM Pazarlama Müdürü Ahmet Soyseven,
E- Dönüşümde taslak tebliğlerdeki zorunlulukların aslında maliyet getirmediğini, kağıt fatura dahil birçok maliyetleri kıstığını, zamandan kazandırdığını ve EDM’nin E-Dönüşümün tüm süreçlerinde her zaman yanımızda olduğunu katılımcılara söyledi.

Seminer sonrası E-Dönüşüm hizmetleri hakkında soruları cevaplanan Mali Müşavirler, firmaları ve kendileri için ziyaret taleplerinde bulundular. E-Serbest Meslek Makbuzu ve 200' den fazla Muhasebe, ERP programına entegre çözüm üretiyor olmamız ve EDM E-Fatura Portalinden muhasebe programına uygun çıkan Resmi Muhasebe Raporu da ayrıca herkesin beğenisini aldı.

Semineri düzenleyen Doğu Karadeniz Bayimiz Saha Danışmanlık Çağıl Saygın’a ve ve düzenlenmesinde yardımcı olan Erzincan SMMMO başkanı Sn. Adem Duman’a teşekkürlerimizi sunarız.