NAVİGASYON
NAVİGASYON

Kütahya E-Dönüşüm Semineri

EDM Bilişim yıllık düzenlediği GİB ve BTK Mevzuat Düzenleme Bilgilendirmelerini içeren seminerlerine bir yenisini daha ekleyerek; Kütahya SMMMO ile ortaklaşa E-Dönüşüm semineri düzenledi.

Kütahya SMMMO Başkanı Sn. Halil Hamzaoğlu açılış konuşmasında, E- Dönüşümün yeni taslak tebliğler ile kaçınılmaz olduğunu ve bu zorunlulukların kağıt fatura dahil birçok maliyetleri kıstığını, zamandan kazandırdığını ve EDM’nin E-Dönüşümün tüm süreçlerinde her zaman yanımızda olduğunu katılımcılara duyurdu.

Seminerde E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-İrsaliye, E-Serbest Meslek Makbuzu, E-Bilet, E-Müstahsil Makbuzu, E-İmza, KEP, E-Mutabakat, E-Bordro, E-Yedekleme ürünleri hakkında mevcut zorunluluklar ve önümüzdeki sene gelmesi beklenen zorunluluklar hakkında bilgi veren EDM Satış Müdürü Emre KOÇ, E-Dönüşüm ve dijitalleşmenin bize getirmiş olduğu avantajları ve bu gelişmelere Mali Müşavirler ve Firmalar olarak hazır olmanın gerektiğinin altını çizdi.

Seminer sonrası E-Yedekleme hizmeti olağan ilgi gördü. Serbest meslek makbuzu zorunluluğu gelmeden katilim gösteren tüm mali müşavirlere serbest meslek makbuzu sözleşmesi imzaladılar.

Semineri düzenleyen Bölge temsilcimiz Cem Ramis Kızıltaş’a teşekkürlerimizi sunarız.