NAVİGASYON
NAVİGASYON

Rize Smmmo E-Dönüşüm Uygulama Esasları Semineri

EDM Bilişim, Rize SMMMO İşbirliği ile Rize SMMMO toplantı salonunda gerçekleştirdiği E-Dönüşüm Uygulama Esasları seminerine yüksek katılım sağlandı.

Rize SMMMO Başkanı Sn. Ali Fuat Çakmakçı açılış konuşmasında Elektronik dönüşüm süreçleri ile ilgili ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini, göstermeye devam edeceklerini ve Uygulama esasları ile ilgili TÜRMOB ile daima görüşme halinde olduklarını söyledi. Bu çalışmalardan birisi olan E-Dönüşüm Semineri için EDM Bilişime ve EDM Bilişim Pazarlama Müdürü Ahmet Soyseven’e teşekkür eden Sn. Ali Fuat Çakmakçıya davetleri ve sağladıkları imkanlar için EDM Bilişim olarak bizde teşekkür ederiz.

Rize'nin birçok ilçesinden gelen Mali Müşavirler, Firma Temsilcilerinin aktif katılımlarıyla uygulama esaslarına ilişkin sorularını yönelttikleri bir E-Dönüşüm semineri gerçekleşti.

Katılımcılar, E-Fatura haricinde GİB mevzuatının yeni uygulamalarından E-Müstahsil Makbuzu , E-Serbest Meslek Makbuzuna ve EDM Bilişimin E-Bordo uygulamasına ve bu uygulamaların kullanım ve zorunluluğu esaslarına ilgi gösterdi.

Rize SMMMO Seminerinin organizasyonu gerçekleştiren Doğu Karadeniz Bölge Bayimiz Saha Danışmanlık Yetkilisi Çağıl Saygın’a teşekkür ederiz.