NAVİGASYON
NAVİGASYON
Menüyü Göster

E-DÖNÜŞÜME GEÇMENİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Dijital dönüşümün, işletmeler için avantajları saymakla bitmez. İşletmenin kurumsal yönetiminde, özellikle muhasebe ve İK alanında birçok evrakı, hem basım, hem gönderim hem de saklama konusunda şirketler için bir yük. E-dönüşüm, bu evrakların tamamını dijital platformda hazırlamanızı, göndermenizi ve saklamanızı sağlıyor. Maliyette ciddi bir kar elde ederken, aynı zamanda bir belgeye ulaşmak istediğinizde, arşivleri karıştırmak yerine hızlı bir arama ile, bilgisayardan ulaşabiliyorsunuz.
 
İşletmeler, online ortamda belgelerini 10 yıla kadar saklayabiliyorlar. Resmi süreçlerde devlet tarafından zorunlu tutulan süre kadar saklanan evraklar, ilerleyen yıllarda ihtiyaç olduğunda, kaybolma riski olmadan anında bulunabiliyor.
 
Kargo gönderimi kalemi, birçok şirket için ciddi bir yük. E-dönüşüm ile, tüm evraklar online bir şekilde gönderilebiliyor ve bu da, tasarrufu arttırıyor.
 
E-dönüşüm, her yıl, binlerce kağıdı kullanmanıza da engel oluyor. Bu anlamda birçok ülkede, çevreci şirketler E-Dönüşümü tercih ediyor. E-fatura, E-arşiv fatura, E-irsaliye, E-defter, E-Smm, E-bilet gibi alt olanaklara sahip E-Dönüşüm, işletmenizin ihtiyaç duyduğu hıza ve tasarruflu çalışma yapısına kavuşmasını sağlıyor.
 
EDM Bilişim 2020 Pazar Araştırma Raporuna göre; elektronik fatura, ortalama 1 adet kağıt faturanın kağıt + toner + gönderim + 10 yıl saklama maliyetleri toplamına göre %80 tasarruf sağlıyor.
 
Geleceğe yönelik vizyonu olan, inovasyona inanan tüm şirketler E-Dönüşüme adım atarak işletmesini daha iyi bir marka haline getiriyor.