NAVİGASYON
NAVİGASYON
Menüyü Göster

E-BORDRO HİZMETİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

E-bordro hizmetleri sunan EDM Bilişim bu anlamda kurumlara ve çalışanlarına oldukça iyi şekilde bir kolaylık sağlamaktadır. Genel olarak E-Bordro, elektronik ortamda işlevselliği olan ve kurumların çalışanlarıyla yazışmalarında, ihtar, ihbar, ibra gibi bildirimlerinde ve en önemlisi ücret pusulası, zaman çizelgesi, bordro gibi birtakım işlemlerini normalden daha zahmetsiz şekilde yerine getirebilmeleri adına oluşturulmuş bir sistemdir.
 
Bu duruma dair birtakım işlemleri yaparken bazı nüshaların hazırlanmasına gereksinim olmaktadır. Bunların farklı noktalara gönderilmesi ve ulaştırılması ihtiyaçları ortaya çıkar. Fakat E-Bordro sistemiyle birlikte zaman kaybı olmadan ve mesafe kavramı olmadan tüm İK işlemlerinin daha pratik bir şekilde yerine getirilmesi mümkün olur.
 
Pandemi sürecinde E-Bordro sistemine dahil olan şirketler çalışanlarının tüm İK süreçlerini hızlı ve rahat bir şekilde halletmeyi başardı. Yaşanan bu kriz, dünyada tüm sektörlerin geleceği olan dijital dönüşümün önemini bir kez daha gösterdi.