NAVİGASYON
NAVİGASYON

E-ARŞİV FATURA AVANTAJLARI

E-ARŞİV FATURA KULLAN AVANTAJLARINDAN FAYDALAN
Kâğıt fatura basma ve gönderme maliyetini ortadan kaldıran E-Arşiv Fatura uygulamasıyla kâğıda fatura basma dönemi tarih oldu. E-Arşiv Fatura uygulaması günümüzde özellikle, çok sayıda fatura kesen işletmeler için önemli kolaylıklar sağlayan bir uygulama olduğundan işletmeler arasında hızla yer buldu. Faturasını e-posta olarak almak isteyen kullanıcıya elektronik ortamda fatura göndermek de önemli bir kolaylık sağlamaktadır.  Örneğin İş yaptığı partner sayısı çok fazla olan firmalar, Tedarikçi sayısı yüksek firmaları düşünecek olursak E-Arşiv Faturaya geçmesi, her ay milyonlarca faturanın ikinci nüshalarını klasörler dolusu raflarda arşivlemekten kurtulması anlamına geliyor. Faturasını kim e-posta olarak almak istemez ki? Sorusunun cevabını ele alacak olursak fatura hâlihazırda zaten elektronik ortamda oluşturuluyor. Fatura üretildiğinde yazıcıya göndermek, yazıcıdan kargoyla ilgili adrese göndermek yerine e-posta ile müşterilere gönderilebilmektedir. Evet, hepsi bu kadar saniyeler içerisinde faturanız müşterinize ulaşsın, sizlerde fatura başına oluşan maliyeti minimum seviyeye indirin, oluşan zaman kaybınızın önüne geçin.

Faturaların elektronik ortamda gönderilmesini ve saklanmasını çevreye olan faydalarını da düşündüğümüzde, ağaç kesmeden de fatura kesebilir, her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesinin önüne geçebilirsiniz. E-Arşiv Faturayla ilgili hayatımızda çevre dostu teknolojik çözümler varken neden hala e-Arşiv Faturaya geçilmesin ki ! Faturanızı kâğıda basma derdiniz yok, aylara, yıllara göre klasörlere yerleştirme, depolama derdiniz yok, istediğiniz bir faturayı bulmak için saatlerce arşivler arasında kaybolmanıza gerek yok.


E-Arşiv Faturayla İş Akışınız Hızlansın,
Müşterileri son kullanıcı veya e-Faturaya geçmiş bir ticari müşteri olan işletmeler, faturalarını elektronik olarak gönderebiliyorlar. Yüksek hızda fatura işleme avantajları sağlamakla birlikte faturanın gönderilmesi ve onayı birkaç dakika içerisinde tamamlanır. Bu hızın artışıyla, zamandan tasarruf sağlanan e-Arşiv Faturayla hata oranı da en aza iniyor.


E-Arşiv Faturayla Faturanız Emin Ellerde
E-Arşiv Faturayla giden faturalarınızın gönderim esnasında postada kaybolmasını ister misiniz? Kim ister ki faturasının ulaşıp ulaşmadığından bir haber olmayı? Şirket bilgileriniz, verileriniz elden ele dolaşmasın. E-Arşiv Faturayla aldığınız Faturanın da %100 gerçek olduğundan emin olun, denetime dayalı operasyonel maliyetlerinizi azaltın, otomasyona geçen muhasebe sistemlerinde hata oranınız da azalsın.
 
Sende E-Arşiv Faturaya geç kağıt fatura dönemi maziye karışsın…

Diğer Blog

E-ARŞİV FATURA AVANTAJLARI
TURİZM SEKTÖRÜNDE E-DÖNÜŞÜME GÖNÜLLÜ GEÇİŞ
SAĞLIK SEKTÖRÜNDE E-ARŞİV FATURA AVANTAJLARI
PERAKENDE SEKTÖRÜNDE E-ARŞİV FATURA AVANTAJLARI
YILBAŞI İTİBARİYLE E-DEFTER UYGULAMASINA GEÇİŞİ ZORUNLU MÜKELLEFLER
GİB 2. NÜSHA AKTARIMI VE E-DEFTER SAKLAMA YETKİSİ
E-DÖNÜŞÜME GEÇMENİN AVANTAJLARI NELERDİR?
E-BORDRO HİZMETİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?
DİJİTAL DÖNÜŞÜM NEDİR?
HIZLI VE DOĞRU E-FATURA BAŞVURU SÜRECİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKEN HER ŞEY
E-İMZA İLE İŞ HAYATINIZIN NE KADAR KOLAYLAŞAĞI HAYALLERLE SINIRLI
OTELLERİN E-DÖNÜŞÜMÜ
İNTERAKTİF ARŞİV FATURA SÜRECİ
E-FATURA ZORUNLULUĞUNDA HEM SEKTÖREL HEM CİRO BAZLI KRİTERLER
TİCARİ E-FATURA NEDİR? NASIL İPTAL EDİLİR?
BULUT YEDEKLEME NEDİR? ŞİRKETLER İÇİN ÖNEMİ NEDİR?
EDM E-FATURA MOBİL UYGULAMA
Oto Galericiler İçin E-Belge Zorunluluğu ve EDM ile Geçiş Avantajları