NAVİGASYON
NAVİGASYON
Menüyü Göster

E-Adisyonun Avantajları Nelerdir?

E-Adisyon uygulaması ile kâğıt ve mürekkep kullanımına ihtiyaç duyulmadığından atık oluşumunu engeller. Bu da çevreyi olumlu yönde etkiler.

Elektronik adisyon kullanımı, aynı zamanda kâğıt adisyon için yapılan masrafların önüne geçer. Adisyon kağıdı temin etmenize gerek kalmadan, sistemin sağladığı adisyon belgesi üzerinden dijital ortamda işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Özel entegratör kullanmanız halinde entegratörün sağladığı destek hizmetlerinden faydalanabilir, herhangi bir sistemsel soruna en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Elektronik adisyon kullanımı, kâğıt adisyon üzerinde yapılması muhtemel hataları minimuma indirerek daha sağlıklı bir kullanım deneyimi sunar.
 

MALİYETLERİNİZİ MİNİMİZE EDER

EDM E-Adisyon ile kâğıt, baskı, kargo, arşivleme gibi zaman ve para maliyetleriniz EDM E-Adisyon çözümü ile minimum seviyelere düşürürsünüz.

 

OPERASYONUNUZ HIZLANIR VE VERİMLİLİĞİ ARTAR

EDM E-Adisyon ile çalışanlarınızın operasyonel iş gücünü ortadan kaldırarak daha verimli alanlarda faaliyet göstermesine olanak tanırsınız.

 

ANINDA VE GÜVENİLİR FATURA AKIŞI SAĞLAR

Faturalarınız, kullandığınız ERP ve muhasebe programları içinden ve EDM sistemleri üzerinden anında muhataplarına ulaşır. Gönderdiğiniz ve aldığınız faturaların %100 gerçek olduğundan emin olursunuz.

 

YASAL GEÇERLİ / GÜVENLİ SAKLAMA VE ONLİNE ERİŞİM OLANAĞI VERİR

Adisyonlarınız EDM sistemlerinde 10 yıl boyunca 4 yedeklemeli ve 3DS şifreleme teknolojisiyle en güvenli şekilde saklanır. Faturalarınıza dilediğiniz an online erişebilir, tek tek ya da toplu olarak tekrar gönderme, görüntüleme ve pdf / baskı alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.
 

DOĞAYA DESTEK VERİR

Her yıl uğruna milyonlarca ağaç kesilen kâğıtlar yerine elektronik ortama taşınan faturaların bu çözümü, doğanın korunması adına da büyük katkıda bulunmuş olursunuz.

  

İMAJINIZI YÜKSELTİR

E-Adisyon’a geçme olgusu, tüm müşterileriniz ve iş ortaklarınızda nezdinde; teknolojiyi kullanan, modern yönetilen, şeffaf ve kanunlara uygun iş yapan sağlam güvenilir firma imajınızı pekiştirecektir.

 

VE

Hızlı mutabakat ve nakit akışı, elektronik iç ve dış denetim İçin uygun altyapı, hızlı uyuşmazlık çözümü ve uluslararası standartlara uyum gibi daha sayısız faydalara kavuşursunuz.