NAVİGASYON
NAVİGASYON
Menüyü Göster

Neden Edm E-İrsaliye

ERP VE MUHASEBE PROGRAMINIZA TAM ENTEGRASYON

 

450+ ERP ve muhasebe programı ile anlaşmalı olan EDM ayrıcalığıyla ERP sistemi ve muhasebe programına tam entegre hizmet alacaksınız.

 
TÜM RESMİ MUHASEBELERE TAM OTOMATİK AKTARIM

 

EDM resmi muhasebeye aktarım modülü sayesinde, tüm giden ve gelen irsaliyelerinizi dilediğiniz aralıklarla mali müşavirinizin kullandığı resmi muhasebe programına aktarabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız irsaliyelerinizi toplu seçip ilgili resmi muhasebe programının adının yazdığı kutucuğu kliklemekten ibaret.

 
ANAHTAR TESLİM HIZLI KURULUM

 

Siz, EDM ile çalışmaya karar verdikten sonra, TÜBİTAK’a mali mühür başvurusu, GİB E-Fatura, E-Defter vb. tüm başvurular ve mali mührünüzün çalıştırılması dâhil tüm işlemler, EDM saha temsilciniz tarafından halledilir. Sonrasında EDM merkez 30 dakika içinde portalinizi açar ve kullandığınız ERP ve muhasebe programına entegrasyonunuzu sağlar.

 

7/24 ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİ

 

İlinizde sizlere özel atanan satış ve servis saha temsilciliği tarafından tüm başvuru, kurulum, eğitim ve teknik servis desteği alır. EDM merkezde, 7/24 arayabileceği bir asıl birde yedek müşteri temsilcisi size özel atanır.


SABİT ÜCRETSİZ VE KONTÖR YAKMASIZ ETİK ÜCRETLENDİRME

 

EDM, aylık sabit, yıllık sabit, güncelleme, kota aşımı gibi her ne ad altında olursa olsun etik olmayan aldatıcı ve gizli tarifeler uygulamaz, kalan kontörünüz ay sonu ve yılsonu gibi bahanelerle yakmaz, devreder. E-İrsaliye portal aktivasyonları ücretsizdir. ERP programınıza entegrasyon ücretini bir kerelik ödersiniz ve ömür boyu kullanırsınız. Kullanımınız boyunca kontör ücreti dışında hiçbir ücret ödemezsiniz. E-Fatura ve E-Arşiv Fatura için almış olduğunuz kontörü E-İrsaliye içinde kullanabilirsiniz.

 


DİĞER NEDENLER:

  

  • 3DS şifreleme teknolojisiyle en yüksek güvenlik
  • Depository arşiv teknolojisi ile ilelebet tüm yazılımlara uyumluluk garantisi
  • Online VKN kontrolü ile otomatik E-İrsaliye gönderim kararı
  • Grup şirket ve şube tanımlaması ile tek platformdan yönetim yeteneği
  • Sınırsız kullanıcı tanımlama imkânı
  • İlgili alıcıya E-İrsaliye tekrar gönderebilme seçeneği
  • Tam metin arama imkânı ile faturadaki her alanı arama
  • Süreç yönetimi ve bildirimleri
  • Gelişmiş raporlama imkânı