NAVİGASYON
NAVİGASYON
Menüyü Göster

Neden EDM E-Mutabakat?

YASAL GEÇERLİ

 

Maliye Bakanlığı nezdinde KEP ile gönderilmesi durumunda yasal geçerli kabul edilir. Denetim sürelerini onlarca kat düşürür. Ticaret mahkemelerinde ve icra dairelerinde birinci dereceden yasal delil olarak kabul edilir.


ZAMAN VE MALİYET AVANTAJI

İş ortaklarıyla yapılan BA, BS ve cari mutabakatların tek tek veya çoklu gönderilmesini saniyeler içinde yapar, zaman ve para tasarrufu sağlar.

 

Tüm İş Ortaklarına her ay BA, BS ve cari ekstreler otomatik olarak gönderilmiş olur ve gönderilen tüm mutabakatlar EDM sistemlerinde yıllarca yedeklemeli olarak saklanır.

 

Arşivleme maliyetlerini sıfırlar. E-Mutabakat hizmetimiz için mail ile gönderimde satın aldığınız kontör paketleri kapsamında ücretlendirilirsiniz.

 

KEP ile gönderim durumunda ise iş ortağı sayınıza göre yıllık sabit fiyat uygulanmaktadır. Tüm iş ortaklarınıza açılan KEP adresleri ücret içindedir. İş ortağı ekleme ve çıkarmalarda yeni KEP adresleri ve gönderiler için herhangi bir fiyat değişikliğine gidilmemektedir.


GÜVENİLİR

 

Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketi Intertech kuruluşu olan InterKEP üzerinden gönderimler saniyeler içinde ve en yüksek güvenlikle gider. Mutabakatların doğru iş ortağına gittiğine ve şirketle iş ortağı arasında gizli kaldığından emin olursunuz.


ANINDA ERİŞİM

Mutabakatlarınız arşivleme sırasında deforme olmaz, yıllar sonra dahi belgeye online ulaşabilir, üzerindeki yok olmayan E-İmza değerinizle doğruluğunu ispatlayabilirsiniz.


MUHASEBENİZE TAM ENTEGRE

Resmi muhasebenize tam entegrasyon sağlanır.

 

  • E-Mutabakat sistemi entegre ve dosya aktarmalı olarak iki farklı yöntem ile kullanılabilir.
  • Eğer Müşterimizin, müşteri ve tedarikçileri KEP adresini kabul etmiyorsa, sistem bu partnerlerin mail adreslerine mutabakat linki gönderecektir.
  • Her iki yöntemde de müşteriler, müşterilerinden ve tedarikçilerinden gelen “uygundur” ya da “uygun değildir” cevaplarını, uygun değilse açıklama ve karşı cari ekstrelerini, hem de farklar boyanmış şekilde görebileceklerdir. Mutabakat göndermeyen müşteri ve tedarikçi her gün uyarılacak ve eğer mutabakat KEP ile gönderildiyse cevap vermeyen müşteri ya da tedarikçi 5.gün sonunda aldı kabul etti hukuki sonucunu doğuracaktır. Mail ile gönderilen mutabakatlar, 2.derece delil olarak yasal geçerlidir ve muhakkak karşı taraftan uygundur cevap alınmalıdır.


HIZLI KURULUM VE 7/24 MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

İlinizde sizlere özel atanan satış ve servis temsilciliği tarafından tüm başvuru, kurulum, eğitim ve teknik servis destekleri sağlanır. EDM merkezde, 7/24 arayabileceği bir asıl birde yedek müşteri temsilcisi size özel atanır.


AKILLI KARŞILAŞTIRMA VE RAPORLAMA

Tüm iş ortaklarınızla mutabakatlarınız için takip edilebilir altyapı sunar, cevapların sisteme kaydedilmesini sağlar, mutabakat raporlarının kolayca izlenmesi mümkündür. Uygulama sadece mutabık olup olmadığını kontrol etmekle kalmaz, cari ekstresindeki farkları da bulup taraflara raporlar.