NAVİGASYON
NAVİGASYON
Menüyü Göster

E-Döviz Avantajları

MALİYETLERİNİZİ MİNİMİZE EDER

 
EDM E-Döviz Alım Satım Belgesi ile kâğıt, baskı, kargo, arşivleme gibi zaman ve para maliyetleriniz EDM E-Döviz çözümü ile minimum seviyelere düşürürsünüz.

 

OPERASYONUNUZ HIZLANIR VE VERİMLİLİĞİ ARTAR

 
EDM E-Döviz Alım Satım Belgesi ile çalışanlarınızın operasyonel iş gücünü ortadan kaldırarak daha verimli alanlarda faaliyet göstermesine olanak tanırsınız.


ANINDA VE GÜVENİLİR FATURA AKIŞI SAĞLAR

 

EDM E-Döviz Alım Satım Belgeleriniz, kullandığınız Döviz Alım satım Programları içinden ve EDM sistemleri üzerinden anında muhataplarına ulaşır. Gönderdiğiniz E-Döviz Belgelerinizin %100 gerçek olduğundan emin olursunuz.


YASAL GEÇERLİ / GÜVENLİ SAKLAMA VE ONLİNE ERİŞİM OLANAĞI VERİR

 

EDM E-Döviz Alım Satım Belgeleriniz, EDM sistemlerinde 10 yıl boyunca 4 yedeklemeli ve 3DS şifreleme teknolojisiyle en güvenli şekilde saklanır. EDM E-Döviz Alım Satım Belgelerinize dilediğiniz an online erişebilir, tek tek ya da toplu olarak tekrar gönderme, görüntüleme ve pdf / baskı alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.
  

DOĞAYA DESTEK VERİR

 

Her yıl uğruna milyonlarca ağaç kesilen kâğıtlar yerine elektronik ortama taşınan faturaların bu çözümü, doğanın korunması adına da büyük katkıda bulunmuş olursunuz.
 

İMAJINIZI YÜKSELTİR

 

E-Döviz’e geçme olgusu, tüm müşterileriniz ve iş ortaklarınızda nezdinde; teknolojiyi kullanan, modern yönetilen, şeffaf ve kanunlara uygun iş yapan sağlam güvenilir firma imajınızı pekiştirecektir.


VE

 
Hızlı mutabakat ve nakit akışı, elektronik iç ve dış denetim için uygun altyapı, hızlı uyuşmazlık çözümü ve uluslararası standartlara uyum gibi daha sayısız faydalara kavuşursunuz.